Mám už projekt a potřebuju stavební povolení

Tak teď si připravte nervy!!! Čeká Vás zajištění řady stanovisek, souhlasů, závazných stanovisek a ev. rozhodnutí. Až je budete mít, tak můžete požádat o vydání povolení ke stavbě. Co máte všechno mít Vám řeknou na stavebním úřadu. Budete mít seznam a budete odškrtávat. Jenže seznam je jedna věc a podání žádostí o stanoviska druhá věc. Tomu procesu se říká inženýrská činnost. K tomu, abyste postupovali efektivně, musíte znát řadu předpisů a souvislostí, vědět o co a proč požádat a to mnohdy dopředu, než se v nějakém stanovisku dočešte, že musíte ještě to a to a to.  V know-how inženýrské činnosti můžete ztratit nejvíce času. Jak rychle chcete mít postaveno? Tady bych na Vašem místě hodně přemýšlel, zda se do toho pustit vlastními silami!!

ĎÁBEL JE UKRYT V DETAILU

Kdysi mi jeden kolega z Ostravy řekl k jedné lokalitě, kde jsem se nemohl hnout z místa při povolování: “ Ku.va, je to složité jak vagon…“ Ano, je!

Potřebujete poradit – zeptejte se !

KONTAKTUJTE MĚ

Kontaktujte mě pro nezávaznou konzultaci, která povede ke zjištění, v jakém směru a jak Vám mohu pomoci s Vaším projektem. Konzultace je zdarma.

Můžete mi zavolat, napsat e-mail nebo použít kontaktní formulář. Ozvu se Vám co nejdříve.

Ing. Tomáš Hampl
hampl@developservis.cz
+420 731 547 821