TOMÁŠ HAMPL

K VAŠIM SLUŽBÁM

Mé zkušenosti s inženýrskou činností ve stavebnictví sahají až do doby kolem roku 2000. Své první stavební povolení si pamatuji dodnes – bylo to v roce 2002 a i jako stavař jsem s tím měl pořádný stres.

Začínal jsem v progresivní developerské firmě a za celou svou profesní kariéru jsem i díky práci v ní získal jak spoustu zkušeností, tak i trochu hroší kůži Mám za sebou poměrně velké množství získaných stavebních povolení. Dvě jsem získal pro stavbu heliportu, to už byla „vyšší dívčí“. Běžně ale také vyřizuji povolení pro rodinné domy i další menší stavby.

V přímém přenosu jsem tak viděl, jak se za posledních 15 let celý povolovací proces ještě mnohem víc zkomplikoval a setkal jsem se se velkým množstvím lidí, které získávání stavebního povolení doslova vyčerpalo.

I proto nyní nabízím své služby každému, kdo chce stavět, a přitom mít klid.

Dnes vím, že vyřizovat stavební povolení musíte s chutí, že vás i ta úřednická mašinerie musí alespoň trochu bavit. S odporem příliš překážek nepřekonáte.

KONTAKTUJTE MĚ

Kontaktujte mě pro nezávaznou konzultaci, která povede ke zjištění, v jakém směru a jak Vám mohu pomoci s Vaším projektem. Konzultace je zdarma.

Můžete mi zavolat, napsat e-mail nebo použít kontaktní formulář. Ozvu se Vám co nejdříve.

Ing. Tomáš Hampl
hampl@developservis.cz
+420 731 547 821